Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne ORTOMASTERS

Przychodnia ORTOMASTERS to prywatna placówka medyczna zapewniająca Pacjentom wysoką jakość diagnostyki USG, konsultacji z zakresu ortopedii dorosłych i dzieci, medycyny sportowej, reumatologii i chirurgii ogólnej oraz zabiegów medycznych, rehabilitacji, fizykoterapii, masaży leczniczych i relaksacyjnych ciała. Mieścimy się na warszawskim Mokotowie. Od kilku już lat prowadzimy profilaktykę urazów i schorzeń układu ruchu, pomagamy osobom z dysfunkcją układu kostno-stawowego.

Zespół medyczny stanowią specjaliści z ogromnym doświadczeniem zdobytym w różnych placówkach opieki zdrowotnej w Polsce i za granicą. Zespół ORTOMASTERS poza wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami – ma indywidualne podejście do każdego chorego, a także stara się zapewnić Pacjentowi maksymalny komfort podczas wszelkich zabiegów i procedur diagnostycznych.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W:

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą świadczeń medycznych

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 21:00
sobota-niedziela: 10:00 - 20:00
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ortomasters, ul. Warowna 1 lok. 4, 02-654 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".