Esperal

Nasza oferta » Esperal

Esperal – Warszawa, Mokotów

Co to jest Esperal? To nic innego, jak lek stosowany w leczeniu alkoholizmu, najczęściej nazywany po prostu „wszywka”. Od roku 2009 produkowany jest pod zupełnie inną nazwą, ale wciąż substancją najważniejszą jest właśnie esperal. Dziś jest jednak znany bardziej jako disulfiram WZF. Sposób jego stosowania nie uległ jednak zmianie.

Jak działa Esperal (wszywka)? Przede wszystkim blokuje enzym deydrogenazy aldehydowej, który odpowiada za metabolizm alkoholu w wątrobie. W ten sposób doprowadzamy do pierwszych objawów, które pojawiają się już nawet do 10 minut od wypicia alkoholu – nudności, bólów i zawrotów głowy, pocenia, duszności czy skoków ciśnienia

Alkoholizm i wszywka – profesjonalna pomoc

Alkoholizm to problem, który dotyka dużej części społeczeństwa, niezależnie od miejsca, z którego się wywodzimy. Jego ofiary to nie ludzie z konkretnej sfery – to często osoby, które się pogubiły i potrzebują pomocy, jednocześnie tej wyciągniętej ręki pragnącej i odrzucające ją. Dlatego właśnie istnieją miejsca jak nasze – które w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem i anonimowością oferują wsparcie wszystkim, którzy go potrzebują.

Naszą poradnię tworzy zespół fachowców, który nie tylko służy swoją wiedzą czysto teoretyczną, ale również wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Współpracujemy z osobami uzależnionymi od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy pewni – nasza profesjonalne podejście do każdej osoby gwarantuje nie tylko skuteczność, ale również spokój ducha osoby, która tego leczenia potrzebuje.

Zadzwoń

+48 22 690 06 40 +48 534 34 90 90

Umów się na wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 8:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 10:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 21:00
sobota-niedziela: 10:00 - 20:00
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ortomasters, ul. Warowna 1 lok. 4, 02-654 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".