Kardiolog

Nasza oferta » Kardiolog

Kardiolog – Warszawa

Dr n med. Diana Stettner-Leonkiewicz

Lekarz kardiolog, specjalista wykonujący echokardiografię. Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (nagroda Primus Inter Pares). Podczas studiów była koordynatorem ds. Organizacji w EMSA. Pracowałam w Klinice Kardiologii w Lublinie, gdzie równocześnie robiła studia doktoranckie. Doktorat z kardiologii ukończyła z wyróżnieniem i zrobiła specjalizację z chorób wewnętrznych. Staże i praktyki odbywała w SPSK4 w Lublinie, w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM, w Uniklinik Freiburg oraz Ospedale Maggiore de Milan. Od początku swojej pracy prowadziła zajęcia ze studentami polsko i anglojęzycznymi. Jest autorem i współautorem wielu abstraktów i prac naukowych w Polsce i za granicą. Echokardiografia jest jej pasją. Jest wieloletni członkiem towarzystw naukowych: PTK, ESC, EHRA, EACVI, HF, grupy HOT. Stypendystą European Society of Cardiology i studentem studiów podyplomowych na London School of Economics and Political Science. Założycielka strony medycznej stworzonej z myślą o pacjentach – doctordsl.com.


Zadzwoń

+48 22 690 06 40 +48 534 34 90 90

Umów się na wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 8:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 10:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 21:00
sobota-niedziela: 10:00 - 20:00
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ortomasters, ul. Warowna 1 lok. 4, 02-654 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".