OSTRY DYŻUR INTERNISTYCZNY

Nasza oferta » OSTRY DYŻUR INTERNISTYCZNY

Ostry dyżur internistyczny – Warszawa

Pomoc doraźna – konsultacja internisty

Konsultacja internisty niezbędna w weekend? Wiemy, że Warszawa oferuje takie miejsca, które prowadzą świąteczny dyżur internistyczny. Ale jesteśmy też świadomi, jak wiele z nich jest zapchanych z powodu zbyt dużej liczby pacjentów, jak długo trzeba czekać i jak źle wpływa to na stan psychiczny osoby oczekującej na konsultację internisty.

Dlatego postawiliśmy na własny ostry dyżur internistyczny w Warszawie. Nasza placówka, mieszcząca się przy ulicy Warownej, to gwarancja najwyższej jakości usług i w pełni satysfakcjonującej konsultacji internistycznej, również w weekendy.

Jest to niezwykle ważne szczególnie z punktu widzenia osób, które stawiają na wygodę i swoje bezpieczeństwo. Jeśli więc nie chcecie Państwo obawiać się – szczególnie w dobie pandemii – o swoje zdrowie, to najlepiej udać się do placówki takiej jak nasza, niewielkiej ale stawiającej na wieloletnie doświadczenie lekarzy internistów oraz obsługę najwyższej jakości.

Lekarz internista – konsultacja internistyczna

Dr Beata Neska przyjmuje Pacjentów już od trzeciego roku życia. To bardzo doświadczony internista, lekarz rodzinny, mówiąca w zarówno w języku angielskim, jak i rosyjskim.

Internista oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz Instytut Arabistyki i Kultury Arabskiej w Warszawie.

W 2016 roku wyróżniona nagrodą „Laur Pacjenta 2016” w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym (Certyfikat Zaufania Pacjentów). Pacjenci mówią o niej nieskromnie, że to „jeden z najlepszych specjalistów u jakich byli, gatunek wymierający wśród lekarzy”.

Lekarz celebrytów i ekspert zdrowia w telewizji TVN Meteo Active. Wieloletni pracownik szpitala MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w klinikach Kardiochirurgii, Kardiologii Inwazyjnej, Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami i klinikami medycznymi w Warszawie.


Zadzwoń

+48 534 34 90 90 Umów wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 7:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 8:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00 - 21:00
sobota-niedziela: 8:00 - 20:00 (po uzgodnieniu telefonicznym)
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters