OSTRY DYŻUR PEDIATRYCZNY

Nasza oferta » OSTRY DYŻUR PEDIATRYCZNY

Ostry dyżur pediatryczny – Warszawa

Pomoc doraźna – świąteczny dyżur pediatryczny

Potrzebny Państwu ostry dyżur pediatryczny w Warszawie? Koniecznie skontaktujcie się z naszą placówką, przy ulicy Warownej w Warszawie. Gwarantujemy, że nasz pediatra zapewni Państwu najwyższej jakości pomoc doraźną, która przyniesie ulgę i spokój – zarówno małym Pacjentom, jak i ich rodzicom.

Oferując świąteczny dyżur pediatryczny stawiamy na doświadczenie naszych lekarzy-pediatrów a także na ich pełen profesjonalizm, doskonałe podejście do dzieci oraz zrozumienie rodziców. Świadomi, iż różne sytuacje mogą się wydarzyć również w weekendy, postanowiliśmy wyjść naszym Pacjentom naprzeciw i zapewnić im ostry dyżur pediatryczny w Warszawie.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ jako placówka od wielu lat działająca w branży, wiemy jak długo trzeba czekać w szpitalach lub innych miejscach na przyjęcie. Doświadczyliśmy osobiście, jak bardzo jest to irytujące. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko przeciwieństwem takich rozwiązań, ale również – a może przede wszystkim – odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców Warszawy.

Stąd też, nasz ostry dyżur pediatryczny w Warszawie tworzony jest przez lekarzy, którzy oferując pomoc doraźną, która w pełni usatysfakcjonuje naszych Pacjentów. Tu otrzymają Państwo odpowiednie badania i lekarstwa, a w razie potrzeby – niezbędne skierowanie do szpitala.

Pediatra – Warszawa

Nasi lekarze to:

Dr n. med. Edyta Szymańska
Wykształcenie:
– Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarski – dyplom z wyróżnieniem,
– w trakcie specjalizacji z gastroenterologii dziecięcej,
– w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej.
Doświadczenie:
– staż w Klinice Gastroenterologii w Szpitalu Neckera w Paryżu, we Francji,
– University of Florida w Gainesville na Florydzie, USA.

Aktualnie asystent naukowy w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii, Instytut Pomnik „Centrum Zdrowia Dziecka”. Wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z małymi Pacjentami zarówno w poradni dziecka chorego, jak i zdrowego, oraz na ostrych dyżurach pediatrycznych.

Dr Beata Neska

Internista oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz Instytut Arabistyki i Kultury Arabskiej w Warszawie.

W 2016 roku wyróżniona nagrodą „Laur Pacjenta 2016” w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym (Certyfikat Zaufania Pacjentów). Pacjenci mówią o niej nieskromnie, że to „jeden z najlepszych specjalistów u jakich byli, gatunek wymierający wśród lekarzy”.

Lekarz celebrytów i ekspert zdrowia w telewizji TVN Meteo Active. Wieloletni pracownik szpitala MSWiA w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w klinikach Kardiochirurgii, Kardiologii Inwazyjnej, Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami i klinikami medycznymi w Warszawie.

Mówi po angielsku i rosyjsku!

 


Zadzwoń

+48 534 34 90 90 Umów wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 7:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 8:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00 - 21:00
sobota-niedziela: 8:00 - 20:00 (po uzgodnieniu telefonicznym)
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters