• Zadzwoń: +48 534 34 90 90
  • Umów się na wizytę:: ul. Warowna 1 lok. U4, 02-654 Warszawa

Lekarz medycyny sportowej

Nasza oferta » Lekarz medycyny sportowej

LEKARZ MEDYCYNY SPORTOWEJ

Dr n med. Wojciech Hytroś

Dr Wojciech Hytroś jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Jest lekarzem II stopnia medycyny sportowej oraz ortopedii i traumatologii z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Posiada również tytuł lekarza olimpijskiego.

Dr Wojciech Hytroś swoje doświadczenie zdobywał jako pracownik Instytutu Chirurgii Urazowej, Ortopedii oraz Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.

Przez wiele lat był też lekarzem Kadry Polskiej w boksie oraz pływaniu. Uczestnik wielu Mistrzostw Świata i Europy oraz Igrzysk Olimpijskich w 2012 r w Londynie oraz w roku 2016 w Rio. Swobodnie posługuje się językiem angielskim.

Jest nam niezwykle miło, iż mogliśmy rozpocząć współpracę z tak wybitnym specjalistą.

Dr Ewa Rzeźnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada II stopień specjalizacji z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest również specjalistą II stopnia z zakresu medycyny sportowej. Obecnie Pani Doktor współpracuje z Oddziałem Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Chirurgii Urazowej Dziecięcej w Warszawie. Aktualnie prowadzi też działalność naukowo – dydaktyczną jako wykładowca w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Ewa Rzeźnicka swoje umiejętności i doświadczenie zdobywa również uczestnicząc w różnorodnych kursach i warsztatach leczenia oraz diagnostyki chorób narządu ruchu, mikrochirurgii i chirurgii ręki, a także ultrasonografii narządu ruchu.

Pani Doktor oferuje fachową pomoc w przypadku urazów stawów, mięśni i nerwów, a także dolegliwości ze strony układu szkieletowo-więzadłowego. Specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii wad postawy i rozwoju układu kostno-stawowego u dzieci i młodzieży.

Ponadto zajmuje się małoinwazyjnymi zabiegami, takimi jak blokady dostawowe, punkcje stawów oraz różnorodne iniekcje dostawowe.


Zadzwoń

+48 534 34 90 90 Umów wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 7:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 8:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00 - 21:00
sobota-niedziela: 8:00 - 20:00 (po uzgodnieniu telefonicznym)
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters