O nas

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim obrazowanie metodą USG, diagnozujemy uszkodzenia pourazowe, zmiany zwyrodnieniowe, ale także zespoły uciskowe nerwów, między innymi zespół cieśni nadgarstka oraz zespół kanału nerwu łokciowego. Specjalizujemy się w badaniach przesiewowych USG u niemowląt w dysplazji stawów biodrowych. Naszą mocną stroną jest wykonywanie badań dynamicznych czyli badań w ruchu. Zajmujemy się leczeniem zmian pourazowych, zwyrodnieniowych oraz niestabilności stawów. Wykonujemy zabiegi małoinwazyjne (iniekcje, punkcje stawowe, blokady okołowstawowe i okołokręgosłupowe) oraz pomagamy Pacjentom w dolegliwościach bólowych w chorobie zwyrodnieniowej stawów wykorzystując w terapii preparat z osocza inicjujący procesy naprawcze w organizmie oraz terapię własnymi  komórkami M.

Kompleksową rehabilitację, fizykoterapię oraz diagnostykę funkcjonalną przeprowadzimy w bardzo skuteczny i bezpieczny sposób stosując przy tym nowoczesne metody terapeutyczne oraz najnowszą aparaturę medyczną.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Pacjentów z zakresu medycyny sportowej. Współpracujemy z klubami sportowymi, stowarzyszeniami i fundacjami.

Cechuje nas dbałość o jakość terapii oraz rzetelność i precyzję diagnostyki. W naszej placówce każdy Pacjent otrzyma fachową pomoc, która pozwoli szybko odzyskać utraconą sprawność.

W naszej działalności pomagamy innym placówkom medycznym w diagnostyce USG. Zapraszamy również do współpracy ośrodki medyczne, które taką współpracą byłyby zainteresowane, a które nie posiadają własnego aparatu USG lub lekarza wykonującego takie badania.

Zadzwoń

+48 22 690 06 40 +48 534 34 90 90

Umów się na wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 8:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 10:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 21:00
sobota-niedziela: 10:00 - 20:00
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ortomasters, ul. Warowna 1 lok. 4, 02-654 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".