Ortopeda

Nasza oferta » Ortopeda

Ortopeda – Warszawa

Dr Przemysław Nowak

Lek. med. Przemysław Nowak, ortopeda- traumatolog, jest szefem Ortomasters, mieszczącego się w Warszawie, przy ulicy Warownej 1. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie . Swoje doświadczenie zawodowe, w roli ortopedy, zdobywał w renomowanych warszawskich ośrodkach, między innymi na Oddziale Urazowo-Ortopedycznego w Szpitalu Praskim oraz w Szpitalu Urazowo-Ortopedycznym przy ul. Barskiej, Klinice Carolina Medical Center .

Dr Przemysław Nowak specjalizuje się w obrazowaniu narządów ruchu z elementami reumatologii, diagnostyki USG kolan, stawu skokowego, biodrowego, barkowego ,skokowego i stopy. Zajmuje się opieką nad pacjentami po urazach kręgosłupa. W swojej praktyce lekarza ortopedy korzysta zarówno z metod leczenia zachowawczego, jak i operacyjnego. Wykonuje badania USG narządu ruchu w obrębie mięśni oraz stawów, zajmuje się obrazowaniem ścięgien, jak również prowadzi ultrasonografię stawów biodrowych u dzieci, w kierunku wykrywania dysplazji.

Wśród zabiegów które wykonuje, znajdują się małoinwazyjne metody terapeutyczne, takie jak iniekcje, blokady okołoostawowe i okołokręgosłupowe, punkcje, podania terapii regeneracyjnej oraz kwasu hiaronowego . Swoim pacjentom oferuje nowoczesne metody leczenia – regularnie uczestniczy bowiem w konferencjach medycznych i kursach szkoleniowych, dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Posługuje się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Ortopeda – dr n med. Wojciech Hytroś

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej, lekarzem II stopnia medycyny sportowej oraz ortopedii i traumatologii z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Posiada również tytuł lekarza olimpijskiego.

Swoje doświadczenie jako specjalista ortopeda zdobywał pracując w Instytucie Chirurgii Urazowej, Ortopedii oraz Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.

Przez wiele lat był też lekarzem Kadry Polskiej w boksie oraz pływaniu. Uczestnik wielu Mistrzostw Świata i Europy, a także Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Londynie oraz w 2016 roku w Rio. Swobodnie posługuje się językiem angielskim.

Ortopeda – dr Ewa Rzeźnicka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada II stopień specjalizacji z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest również specjalistą II stopnia z zakresu medycyny sportowej. Obecnie współpracuje z Oddziałem Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Chirurgii Urazowej Dziecięcej w Warszawie. Aktualnie prowadzi także działalność naukowo-dydaktyczną jako wykładowca w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywa również uczestnicząc w różnorodnych kursach i warsztatach leczenia oraz diagnostyki chorób narządu ruchu, mikrochirurgii i chirurgii ręki, a także ultrasonografii narządu ruchu. Oferuje fachową pomoc w przypadku urazów stawów, mięśni i nerwów, a także dolegliwości ze strony układu szkieletowo-więzadłowego. Specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii wad postawy i rozwoju układu kostno-stawowego u dzieci i młodzieży.

Ponadto zajmuje się małoinwazyjnymi zabiegami, takimi jak blokady dostawowe, punkcje stawów oraz różnorodne iniekcje dostawowe.


Zadzwoń

+48 22 690 06 40 +48 534 34 90 90

Umów się na wizytę

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa

Godziny przyjęć

od pon. do pt.: 8:00 – 21:00
od sob. do niedz.: 10:00 – 20:00

CENTRUM ORTOPEDYCZNO–REHABILITACYJNE ORTOMASTERS

ul. Warowna 1 lok. U4
02-654 Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 8:00 - 21:00
sobota-niedziela: 10:00 - 20:00
Płatność: gotówką lub kartą płatniczą
DYSPONUJEMY OZNACZONYMI MIEJSCAMI PARKINGOWYMI BEZPOŚREDNIO PRZED PRZYCHODNIĄ. Dojazd do przychodni możliwy autobusami ZTM 136, 141, 172 przystanek znajduje się bezpośrednio przed wjazdem na teren osiedla około 100 metrów od Przychodni.
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Ortomasters | Pobierz Regulamin Ortomasters
close form phone
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ortomasters, ul. Warowna 1 lok. 4, 02-654 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".